Основні завдання


З метою реалізації своєї діяльності Кіровоградрибоохорона:

- Видає, переоформляє, видає дублікати та анулює передбачені законом документи дозвільного характеру.

- Погоджує видачу дозволів на будівельні, днопоглиблювальні роботи видобування піску і гравію, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікаційних на землях водного фонду.

- Видає та скасовує передбачені законодавством документи на право добування водних біоресурсів, а також на право переселення та утримання в неволі чи напіввільних умовах водних біоресурсів.

- Погоджує режими рибогосподарської експлуатації водних об'єктів та забезпечує державний контроль (нагляд) за їх дотриманням.

- Забезпечує організацію та здійснює державний нагляд (контроль) у галузі хорони, використання і відтворення водних біоресурсів у водних об’єктах та їх частинах.

- Координує роботу з штучного розведення, вирощування риби, інших водних біоресурсів, їх використання у рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах).

- Погоджує проведення гідромеліоративних робіт у місцях, де перебувають водоплавні птахи, хутрові звірі та промисловий вилов риби в місцях, де розводяться бобри і хохулі.

- Здійснює державний контроль технічного стану рибозахисних споруд, проведення рибозахисних заходів на водозабірних та інженерних споруд меліоративних систем.

- Здійснює контроль за дотриманням лімітів і нормативів використання водних біоресурсів.

- Надає в установленому порядку пропозиції та здійснює контроль щодо рівневого режиму роботи рибогосподарських водних об’єктів.

- Здійснює державний контроль (нагляд) за дотриманням правил використання, порядку придбання та збуту об’єктів тваринного світу в частині водних біоресурсів.

- Готує та вносить в установленому порядку пропозиції щодо вдосконалення законодавства з питань, що належать до повноважень Держрибагентства У країни.

- За дорученням Держрибагентства України надає пропозиції до проект в нормативно-правових актів з питань рибного господарства, рибної промисловості, охорони і відтворення водних біоресурсів, регулювання рибальства.

- Бере участь у роботах з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, які спричиняють або можуть спричинити погіршення умов існування або масову загибель водних біоресурсів.

- Проводить розслідування фактів масової загибелі риби та бере участь у роботі комісій з виявлення причин її загибелі.

- Надає пропозиції Держрибагентству України щодо розроблення порядку штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресурсів та їх використання.

- За погодженням з місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування бере участь у розробці регіональних комплексних програм з охорони довкілля в частині охорони та відтворення водних біоресурсів та контролює їх виконання.

- За дорученням Держрибагентства України бере участь у розробці прогнозів допустимого вилову та проектів лімітів використання водних біоресурсів та у розподілі затверджених лімітів на квоти спеціального використання водних біоресурсів.

- Надає пропозиції Держрибагентству України щодо розроблення правил добування (вилучення, вилову) та відтворення водних біоресурсів.

- За дорученням Держрибагентства України бере участь у роботі комісій з питань, що належать до повноважень Кіровоградрибоохорони.

- Проводить роз'яснювальні заходи з питань охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства.

- Складає і надає за належністю узагальнену звітність за результатами основної та інших видів діяльності.

- Здійснює передбачені законодавством заходи щодо регулювання рибальства.

- Виконує інші повноваження, визначені законами України та покладені на Кіровоградрибоохорону Головою Державного агентства рибного господарства України.

Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Кіровоградській області

Адреса: 25006, м.Кропивницький, вул.Архітектора Паученка, 64/53

тел.:+38 (0522) 22-77-42 , тел/факс:+38 (098) 700-54-43

E-mail: kr@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

        f y t